LV

Nodarbības / Body Toning/Fit Ball/Deep Muscles/BodyART

 

 
Sporta klubs "Bruņinieks"  piedāvā nodarbības. (Nodarbības dziļajiem muskuļiem, Body Toning, Fit Ball un BodyART). Nodarbības vadīs Ingrīda Felsa - Belohvoščika.

 

NODARBĪBAS DZIĻAJIEM MUSKUĻIEM

 

Ārstnieciska un atveseļojoša vingrošana, kas nodrošina ķermeņa dziļās muskulatūras stiprināšanu mūzikas pavadījumā. Šī zinātniski izstrādātā vingrojumu sistēma iekļauj sevī kalanētikas, pilates un jogas vingrojumus, kas sekmē kustību aparāta veselības saglabāšanu un spēj profilaktiski novērst muguras sāpju rašanos.

Katram  vingrojumam ir izstrādātas vairākas sarežģītības pakāpes, kas ļauj piemērot vingrojumus jebkuram cilvēkam - kā bez priekšzināšanām, tā arī vidējas un augstas sagatavotības klientiem.  Pievērsiet uzmanību faktam, ka cilvēkam apmeklējot  nodarbību dziļajiem muskuļiem nav nepieciešamas priekšzināšanas un spēcīga fiziskā sagatavotība, tai nav vecuma ierobežojuma un ar to vienlīdz sekmīgi var nodarboties kā sievietes tā vīrieši.

 
 
Cenas:

Pieteikšanās un sīkāka informācija pie treneres Ingrīdas pa tel. 29470212.

 


 

 

 


 

BODY TONING

 

Body Toning - aerobikas nodarbība ķermeņa formas veidošanai, spēka un izturības attīstīšanai, kurā izmanto step platformas, hanteles, nūjas - dažādiem sagatavotības līmeņiem.

Body Toning nostiprinās Jūsu sirds asinsvadu sistēmu un veicinās organisma labsajūtu. Tās ir vidēja līmeņa aerobikas nodarbības, tendētas uz problemātisko zonu trenēšanu un korekciju.


 

 

Pieteikšanās un sīkāka informācija pie treneres Ingrīdas pa tel. 29470212.

 


 

FIT BALL NODARBĪBA

 

Fit ball nodarbībā tiek izmantotas lielās fitnesa bumbas. Attīsta ķermeņa muskuļu korseti, sēžas muskulatūru un līdzsvara izjūtu. Iedarbīgs līdzeklis stājas korekcijai. Nodarbība piemērota dažādiem sagatavotības līmeņiem.

Body ART nodarbības

 

BodyART treniņā galvenā prioritāte ir trenēt cilvēku kā funkcionālu kopumu. BodyART apvieno pozas un klasiskas elpošanas tehnikas ar fizisku treniņu un mentālu relaksāciju. Galvenais bodyART treniņa mērķis ir ar funkcionālu spēka un stabilizēšanas treniņu nodrošināt visa cilvēka ķermeņa pareizu funkcionēšanu.

Pretstatā klasiskam spēka treniņam, bodyART mērķis nav attīstīt atsevišķas muskuļu grupas, bet ir vērsts uz cilvēka ķermeni kopumā. Visi vingrojumi ir vingrojumi visam ķermenim, kas vienlaikus iedarbojas uz vairākām muskuļu grupām.

BodyART treniņš ir unikāls arī savas enerģētiskās koncepcijas dēļ. Katru nodarbību veido piecas dažādas, Tradicionālās Ķīniešu medicīnas elementos balstītas enerģijas fāzes. To uzdevums ir palīdzēt dalībniekiem sasniegt svarīgu mērķi - nodarbības laikā sabalansēt enerģijas tā, lai nodarbības beigās justos līdzsvarots kā fiziski, tā garīgi. Šīs treniņa-relaksācijas metodes pamatā ir Iņ un Jan princips.

BodyART treniņu sistēma ir veidota kā atvērta "platforma", kas apvieno sevī labāko un terapeitiski iedarbīgāko no fizioterapijas, ārstnieciskās vingrošanas, jogas, elpošanas tehnikām, Do In vingrošanas sistēmas, Čī (Qi) kustībām, klasiska spēka un lokanības treniņa, stiepšanās vingrinājumiem, kā arī īpašus bodyART® oriģinālos vingrojumus.

Mērķtiecīga vingrojumu atlase un to rūpīga to saskaņošana, regulāri trenējoties, likvidē nepareizas ķermeņa struktūras un pozitīvi ietekmē stāju. Tā ir iespēja būtiski uzlabot spēku, koordināciju, lokanību, līdzsvara izjūtu, izturību un paškontroli. BodyART sniedz lielāku izpratni par ķermeni un palīdz uzlabot ikdienas dzīves kvalitāti, jo bodyART nodarbībās cilvēks trenējas augstākā apziņas līmenī un līdz ar to paver sev jaunas fizisko un garīgo iespēju robežas.

 

Pieteikšanās un sīkāka informācija pie treneres Ingrīdas pa tel. 29470212.

 

< Atpakaļ uz nodarbību sarakstu

Kā mūs atrast?

Sporta klubs Bruņinieks

 

Bruņinieku iela 49, K2

Tālrunis: 67 29 82 33

E-pasts: info@bruninieks.lv


Darba laiks:

Darba dienās - 7:00 – 22:30

Sest. - 10:00 - 19:00

Svētd. - 12:00 - 18:00

     
  Sporta klubs - atrašanās vieta  
     

 


 

Sporta klubs piedāvā izīrēt nodarbību zāles!

Platība no 50 līdz 120 kvadrātmetriem. Visa veida nodarbībām vai semināriem.
Sīkāka informācija pa telefonu: 
22 06 98 99